Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
IntruderRated ★ 2.5
Young Adult MattersRated ★ 2.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0