Movies
Ratings
76
What Maisie KnewRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5