Titles you rated
GattacaRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
ItRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
SplitRated ★ 1.0
UnthinkableRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 1.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0