Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Little ManRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 0.5
LucyRated ★ 1.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 1.0
FlightplanRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 1.0
Easy ARated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 2.5