Titles you rated
HulkRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0