Titles you rated
Deep CoverRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The KillersRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5- Love ResetRated ★ 2.5
Heads of StateRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.5
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 1.5
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 2.0
Civil WarRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant MayhemRated ★ 3.0
PsychokinesisRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 2.5
Fight Back to School 2Rated ★ 4.0