Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 1.0
BootsRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
10 Counts To The FutureRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
DraculaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0