Titles you rated
And Just Like That... Season 1Rated ★ 2.5
And Just Like That... Season 3Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.0- Boys and Girls DatingRated ★ 3.5
Super BandRated ★ 4.0
Nineteen to TwentyRated ★ 3.0- 신들린 연애Rated ★ 1.5
Chief KimRated ★ 2.5- 신들린 연애Rated ★ 0.5
True BeautyRated ★ 1.5
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 3.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 0.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 1.0