Series
Ratings
123- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- 주관식당Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Call It LoveRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.0