Movies
Ratings
1961
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
100 MetersRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
6/45Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0