Movies
Ratings
1137
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Plankton: The MovieRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 2.5
A Nonsense Christmas with Sabrina CarpenterRated ★ 3.5
A Merry Little Ex-MasRated ★ 3.0
Mariah Carey: Merry Christmas to All!Rated ★ 3.0
Jingle Bell HeistRated ★ 2.5
Violent NightRated ★ 3.5
The Christmas Chronicles 2Rated ★ 3.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 4.5
The GrinchRated ★ 4.0
Jingle Jangle: A Christmas JourneyRated ★ 3.0
Deck the HallsRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5