Titles you rated
The IslandRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.5