Movies
Ratings
93
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
It's ComplicatedRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 5.0