Movies
Ratings
246
Deep RedRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
No Longer HeroineRated ★ 2.0
SuspiriaRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Examination Hell of RaichuRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
TenRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 1.0
Trevor Noah: Son of PatriciaRated ★ 3.0
Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys AmericaRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Lesson of the EvilRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5