Titles you rated
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
MignonRated ★ 4.0- HyperventilationRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5- Secret RelationshipRated ★ 3.5
Love TractorRated ★ 4.0
PossessionsRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Kiseki: Dear to MeRated ★ 3.5- BernardRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 3.5- Chibi Maruko-chan Season 3Rated ★ 3.0
- Max and RubyRated ★ 3.0
Simon's CatRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Happy ValleyRated ★ 4.5