Movies
Ratings
609- Noryang: Sea of DeathRated ★ 0.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 1.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5