Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
BambiRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
Lady and the TrampRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
OrphanRated ★ 0.5- D-WarRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0