Titles you rated
CubeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
The Final DestinationRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0