Series
Ratings
50
SwitchedRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5