Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
The Menendez BrothersRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Pain HustlersRated ★ 2.0