Series
Ratings
111
MessiahRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Tastefully YoursRated ★ 3.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.5- Rising Impact Season 2Rated ★ 2.5
Rising Impact Season 1Rated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
I'm Standing on a Million LivesRated ★ 0.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 0.5
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5