Titles you rated
The Longest YardRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
HustleRated ★ 3.5
That ChristmasRated ★ 3.0
Home TeamRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0