Titles you rated
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0