Movies
Ratings
353
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Fantasia 2000Rated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 3.0
The Death of StalinRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0