Series
Ratings
292
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Bandidos Season 2Rated ★ 4.0
Bandidos Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Shared Office HookupRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.5