Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
QuartetRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 2.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0