Titles you rated
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Dark MatterRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.0
MurderbotRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 3Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 2.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5