Series
Ratings
29
Love Strikes!Rated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 1.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The Great White TowerRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0