Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
After We CollidedRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
MorbiusRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
MalignantRated ★ 1.5
The MediumRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.5
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
AftermathRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Jungle CruiseRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 3.5