Series
Ratings
91
Demon SlayerRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5- 不能犯Rated ★ 3.0
A Discovery of WitchesRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5- Magic Knight RayearthRated ★ 4.5
- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
- Black Leather NotebookRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Soul HunterRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0