Movies
Ratings
50
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0