Titles you rated
AnnabelleRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Man Who Planted TreesRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0