Titles you rated
FuryRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
The PiperRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5