Movies
Ratings
489
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 4.5
Logan LuckyRated ★ 3.5
The Deep End of the OceanRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5