Series
Ratings
307
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Come and Hug MeRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 5.0
The Third CharmRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.0
Something About 1%Rated ★ 3.5
The Liar and His LoverRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 2.0
Children of A Lesser GodRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
The PromiseRated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 2.5