Movies
Ratings
442
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 2.0
A Ghost StoryRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0