Titles you rated
Like You Know It AllRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
Samaritan GirlRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 2.5