Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0