Titles you rated
MindhuntersRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 1.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 1.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 1.0
MegamindRated ★ 4.0
My WayRated ★ 1.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 1.5
Van HelsingRated ★ 4.0