Movies
Ratings
141
The Truman ShowRated ★ 5.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 6 FutureRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5