Movies
Ratings
333
A Hard DayRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
A Happy EventRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 1.0
SanctumRated ★ 2.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 0.5
RoomRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 0.5
PredestinationRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5