Movies
Ratings
20
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0