Series
Ratings
112
LiveRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5- Battle of TonguesRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5