Movies
Ratings
151
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5