Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Room No.7Rated ★ 2.0
GeostormRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 2.0