Titles you rated
Murder in the FirstRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.5
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 3.5
RayRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.5