Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0