Titles you rated
Hellsing UltimateRated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
- 도라에몽 17기Rated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0