Titles you rated
The Divine WeaponRated ★ 1.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.0
White NightRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
No Blood No TearsRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5