Movies
Ratings
16
WhiplashRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5